Kontaktné informácie a niečo o nás

Kontaktné údaje firmy: 

Adresa:    

Mobil:     
Mail:     

IČO:     
DIČ:     
IČ DPH:     

Južná trieda 74, Košice, 040 01

+421 911 600 010

info@kamcezvikend.sk

46 222 260

2023282063

SK2023282063

 

Čo to vlastne je kamcezvikend.sk?

Sme mladá Cestovná agentúra zameriavajúca sa na predaj a ponuku víkendových pobytov v metropolách po celom svete, ale najmä v Európe. Okrem víkendových pobytov pre Vás pripravujeme aj dovolenkové pobyty, individuálne pobyty podľa Vami zadaných podmienok a predstáv, športové eventy a futbalové zápasy na tie najznámejšie a najzvučnejšie futbalové kluby Európy. 

 

Naša CA bola založená v roku 2011 a samotný internetový portál kamcezvikend.sk sme spustili v roku 2012. Odvtedy si naši klienti prostredníctvom nášho portálu objednali už stovky jednotlivých pobytov pre celkovo viac ako 1700 cestujúcich. V kalendárnom roku 2015 sme pripravili pobyty pre vyše 500 cestujúcich. Sme cestovný zľavový portál, ktorý ponúka pobyty v tých najlepších hoteloch po celej Európe ale aj svete.

 

Ponúkame Vám individuálne letecké pobyty realizujúce sa na pravidelných linkách leteckých spoločností,  vďaka čomu sa nemusíte obávať prípadného krachu CK v dôsledku zlých odhadov a nákupu nepredajných destinácií vopred. Pobyty objednané cez portál kamcezvikend.sk sa kupujú v reálnom čase hneď po pripísaní finančných prostriedkov, teda úhrady predfaktúry na jeden z našich bankových účtov Ihneď na to Vám zakúpime Vaše letenky a ubytovanie od jednotlivých dodávateľov týchto služieb.

 

Neponúkame veľké chartrové letecké zájazdy a preto ani nevieme ovplyvniť časy letov a ani poskytnúť klasické veľké last minute zľavy na jednotlivé pobyty, keďže platí pravidlo čím je bližší termín odjazdu, tak tým vyššia je cena leteniek.

 

Naše pobyty sú organizované vo väčšine prípadov bez sprievodcu/delegáta v danej destinácií. Zabezpečenie sprievodcu alebo delegáta počas Vášho pobytu je možný v prípade záujmu a dohody s našimi zazmluvnenými partnermi. 

 

V každom z našich ponúkaných pobytov máte v cene, ktorá sa objavuje pri ponúkanej destinácii zahrnuté:

  • ubytovanie v overenom hoteli
  • stravu formou raňajok /polpenzie/ all inclusive
  • informačné PDF brožúrky o danej destinácií

V prípade akýchkoľvek problémov alebo otázok sme Vám k vždy k dispozícií a ako naši klienti sa nás môžete obrátiť kedykoľvek keď to budete potrebovať buď prostredníctvom mailu alebo priamo telefonicky. S našou CA sa nemusíte obávať žiadnych skrytých letiskových či palivových poplatkov, keďže tie sú už súčasťou nášho každého ponúkaného leteckého pobytu. Extra si priplácate za všetky služby, ktoré si prajete navyše ako je napríklad individuálne komplexné cestovné poistenie pre jednotlivcov, doobjednanie ďalšej batožiny či konkrétneho sedadla v lietadle.

 

Ako vznikol portál kamcezvikend.sk?

"V roku 2008 som začal pracovať ako zamestnanec a zarábať prvé vlastné peniaze a ako mnohých iných mladých ľudí ma lákalo cestovanie. Za prvú výplatu som šiel na romantický víkend s partnerkou do Viedne a postupne som v ďalších rokoch navštívil rôzne zaujímavé destinácie ako Paríž, Miláno, Rím, Barcelona, Londýn a mnohé ďalšie. Samozrejme nevyhol som sa ani sklamaniu  a komplikáciám ako keď som chcel ušetriť 20€ na ubytovaní v Paríži, objednal som hotel cez nespoľahlivý portál a po príchode mi na recepcii oznámili, že žiadnu izbu tam nemám. Namiesto zľavy 20€ som preplatil svoj pobyt o viac ako 300€ a peniaze za objednaný hotel som nikdy viac nevidel. Moje okolie si postupne všimlo, že veľa cestujem a tak som začal postupne pomáhať s cestovaním a informáciami aj mnohým v mojom okolí, až to dospelo do toho momentu, keď som si povedal, že okrem toho, aby som pomohol s letenkami, ubytovaním a tým čo vidieť v destinácií mojím blízkym, skúsim ponúknuť svoje služby aj cudzím ľudom a teda prípadným zákazníkom, ktorí by radi navštívili svoje vysnívané mesto ako Ja - 2011" Marek Lumtzer - zakladateľ a člen tímu.

Referencie

  • Pobyt v Paríži bol úplne podľa našich predstáv, keďže team kamcezvikend.sk, s.r.o. nám na základe našich požiadaviek našiel v požadovanom termíne hotel, letenky a zabezpečil všetko, čo bolo potrebné. Keďže sme už služby Vašej CK v minulosti využili, určite by sme Vás odporučili každému a už teraz sa tešíme na ďalší výlet :-) Slávka, Agáta, Biba Slávka, Agáta, Biba Paríž Bol v: Paríž Pridané: 27.05.2014
  • Pobyt v Parizi sa mi velmi páčil, v konečnom dôsledku som bola velmi spokojná, ako jedinú vec co by som vytkla, bol transfer z letiska. Nemethova Aniko Bol v: Paríž Pridané: 10.06.2015 Aniko.Nemethova.Pariz_10062015.png
  • Celkový dojem bol výborný, komunikácia s CK dobrá. Po absolvovaní dovolenky môžeme vylúčiť klientelskú neistotu a dovolenku odporúčame aj ďalším záujemcom.Potešilo by, keby bolo s nami viac Slovákov. Elena a Jozef Capákovci Bol v: Malorka Pridané: 05.05.2015 Elena.Jozef.Capakovci.Mallorka_05052015.jpg
Všetky referencie

kamcezvikend.sk, s r.o. | Južná trieda 74 | Košice 040 01 | +421 911 600 010 | info@KamCezVikend.sk