Kontaktné informácie a niečo o nás

Kontaktné údaje firmy: 

Adresa:    

Mobil:     
Mail:     

IČO:     
DIČ:     
IČ DPH:     

Južná trieda 74, Košice, 040 01

+421 901 921 424

info@kamcezvikend.sk

46 222 260

2023282063

SK2023282063

 

Čo to vlastne je kamcezvikend.sk?

Sme mladá Cestovná Kancelária zameriavajúca sa na predaj a ponuku víkendových pobytov v metropolách po celom svete, ale najmä v Európe. Okrem víkendových pobytov pre Vás pripravujeme aj dovolenkové pobyty, individuálne pobyty podľa Vami zadaných podmienok a predstáv, športové eventy a futbalové zájazdy na tie najznámejšie a najzvučnejšie futbalové kluby Európy. 

 

Naša CK bola založená v roku 2011 a samotný internetový portál kamcezvikend.sk sme spustili v roku 2012. Odvtedy si naši klienti prostredníctvom nášho portálu objednali už stovky jednotlivých pobytov pre celkovo viac ako 1700 cestujúcich. V kalendárnom roku 2014 sme pripravili pobyty pre vyše 500 cestujúcich. Sme cestovný zľavový portál, ktorý ponúka pobyty len našej vlastnej CK, vďaka čomu máme plnú kontrolu nad tým, čo si naši klienti objednajú a čo skutočne dostanú.

 

Ponúkame Vám individuálne letecké pobyty realizujúce sa na pravidelných linkách leteckých spoločností,  vďaka čomu sa nemusíte obávať prípadného krachu CK v dôsledku zlých odhadov a nákupu nepredajných destinácií vopred. Pobyty objednané cez portál kamcezvikend.sk sa kupujú v reálnom čase hneď po pripísaní finančných prostriedkov, teda úhrady predfaktúry na jeden z našich bankových účtov Ihneď na to Vám zakúpime Vaše letenky a ubytovanie od jednotlivých dodávateľov týchto služieb.

 

Neponúkame veľké chartrové letecké zájazdy a preto ani nevieme ovplyvniť časy letov a ani poskytnúť klasické veľké last minute zľavy na jednotlivé pobyty, keďže platí pravidlo čím je bližší termín odjazdu, tak tým vyššia je cena leteniek.

 

Naše pobyty sú organizované vo väčšine prípadov bez sprievodcu/delegáta v danej destinácií. Zabezpečenie sprievodcu alebo delegáta počas Vášho pobytu je možný v prípade záujmu a dohody s našimi zazmluvnenými partnermi. 

 

V každom z našich ponúkaných pobytov máte v cene, ktorá sa objavuje pri ponúkanej destinácii zahrnuté:

  • ubytovanie v overenom hoteli
  • stravu formou raňajok /polpenzie/ all inclusive
  • obojsmerné letenky na zvolenej trase
  • letiskové a palivové poplatky
  • príručnú batožinu
  • poistenie proti úpadku CK
  • informačné PDF brožúrky o danej destinácií

V prípade akýchkoľvek problémov alebo otázok sme Vám k vždy k dispozícií a ako naši klienti sa nás môžete obrátiť kedykoľvek keď to budete potrebovať buď prostredníctvom mailu alebo priamo telefonicky. S našou CK sa nemusíte obávať žiadnych skrytých letiskových či palivových poplatkov, keďže tie sú už súčasťou nášho každého ponúkaného leteckého pobytu. Extra si priplácate za všetky služby, ktoré si prajete navyše ako je napríklad individuálne komplexné cestovné poistenie pre jednotlivcov, doobjednanie ďalšej batožiny či konkrétneho sedadla v lietadle.

 

Ako vznikol portál kamcezvikend.sk?

"V roku 2008 som začal pracovať ako zamestnanec a zarábať prvé vlastné peniaze a ako mnohých iných mladých ľudí ma lákalo cestovanie. Za prvú výplatu som šiel na romantický víkend s partnerkou do Viedne a postupne som v ďalších rokoch navštívil rôzne zaujímavé destinácie ako Paríž, Miláno, Rím, Barcelona, Londýn a mnohé ďalšie. Samozrejme nevyhol som sa ani sklamaniu  a komplikáciám ako keď som chcel ušetriť 20€ na ubytovaní v Paríži, objednal som hotel cez nespoľahlivý portál a po príchode mi na recepcii oznámili, že žiadnu izbu tam nemám. Namiesto zľavy 20€ som preplatil svoj pobyt o viac ako 300€ a peniaze za objednaný hotel som nikdy viac nevidel. Moje okolie si postupne všimlo, že veľa cestujem a tak som začal postupne pomáhať s cestovaním a informáciami aj mnohým v mojom okolí, až to dospelo do toho momentu, keď som si povedal, že okrem toho, aby som pomohol s letenkami, ubytovaním a tým čo vidieť v destinácií mojím blízkym, skúsim ponúknuť svoje služby aj cudzím ľudom a teda prípadným zákazníkom, ktorí by radi navštívili svoje vysnívané mesto ako Ja - 2011" Marek Lumtzer - zakladateľ a člen tímu.

 

Kto dnes sú ľudia z kamcezvikend.sk?

V našej spoločnosti sú mladí ľudia, ktorí milujú cestovanie a chcú priniesť zážitok z cestovania aj mnohým ďalším, ktorí sa možno obávajú cestovať sami alebo majú strach z lietania. 

 

imageedit-1-3935875326.png

Marek Lumtzer

Majiteľ a člen tímu

chatujem s Vami, odpisujem na maily, odpoviem Vám na telefonické otázky, pripravím ponuky na mieru, vyhľadávam výhodné ponuky leteniek a ubytovania, poradím v jednotlivých destináciach.

Michaela

člen tímu

Pripravujem pre Vás užitočné dokumenty v jednotlivých destináciach, aby ste sa lepšie orientovali v danom meste.

imageedit-4-6784741669.png
imageedit-6-8057304646.png

Martina

člen tímu

Zasielam Vám rezervácie, poistenie,  letenky, vouchre a užitočné pdf o mestách, pripravím ponuku na mieru, urobím za Vás online check-in, poradím v jednotlivých destináciach.

Robert

člen tímu

Odpisujem na maily, pripravujem ponuky na mieru, vyhľadávam výhodné ponuky leteniek a ubytovania, pripravujem pre Vás zaujímavé informácie, Starám sa o aktuálnosť stránok, pripravujem pre Vás newsletter.

imageedit-7-6712447367.png
imageedit-4-6540302667.png

Pali

člen tímu

Pomôžem pri technických problémoch so stránkou alebo ak Vám niečo na stránke nefunguje, starám sa o správne fungovanie stránky.

Referencie

  • Dovolenka bola podľa našich predstáv, komunikácia s personálom výborná, stravovanie super. Taktiež aj komunikácia s CK Kamcezvikend bola výborná. Odporúčame. Anna Bol v: Malorka Pridané: 09.07.2015 Anna.Malorka_09072015.jpg
  • Pobyt v španielskej Andalúzii sme si neskutočne užili. Komunikácia s CK bola bezproblémová a promptná, na letisku neboli vôbec žiadne problémy. Štvorhviezdičkový hotel bol hneď pri pláži, izba priestorná, personál veľmi milý a ochotný, polpenzia mala skvelý výber z jedál tak ako na raňajkách, tak aj pri večeri. Aj keď sme nevyužili kúpanie v mori kvôli vysokým vlnám, vynahradili sme si to hotelovým bazénom a takisto turistikou za pamiatkami a rôznymi atrakciami, ktoré má Benalmadena a jej okolie požehnane. Autobusovú zastávku sme mali do minúty od hotela. Cestovanie MHD bolo pohodlné a lacné (do Malagy, ktorá bola asi 20 km vzdialená, za 1,55€). Trojchodové menu sa v reštauráciách pohybovalo okolo 10€, takže sa netreba báť, že prídete na mizinu. Trošku pri obede otravujú pouliční muzikanti a predavači slnečných okuliarov, ale na to sme si už zvykli. Strávili sme tu krásne plnohodnotných 7 dní, a ani skorý odlet (6.00 ráno) nebol problém, shuttle bus nás bez reptania prišiel vyzdvihnúť o štvrtej ráno. Túto CK môžem len odporúčať a určite využijem ich služby aj nabudúce. Obrovská spokojnosť! Katarína a Roman Benalmadena, Španielsko Bol v: Malaga Pridané: 25.05.2014
  • Pobyt bol veľmi krásny. Možno by sme radi ostali ešte o jeden, dva dni dlhšie. Hotel bol úžasný aj raňajky, len trochu nás prekvapilo keď od nás na recepcii chceli 50 libier ako zálohu že nič nerozbijeme. Trošku sme s tým nepočítali. Nabudúce keď pôjdeme určite si vezmeme 50 libier naviac. Stanica metra bola naozaj blízko. Metrom sme sa prepravovali úplne bezproblémov. Na každej stanici metra sa dá vziať malá mapka metra, tá nám naozaj veľmi pomohla. Cena celodenného lístka zo štvrtej zóny na metro stojí 8.40 libier. Nie je to až tak veľa. Rátali sme s oveľa väčšou sumou. Londýn je krásne mesto. Určite by som každému odporučila. Dokonca sme aj veľa nakúpili. Je to pravda oplatí sa tam ísť aj za nákupmi :) Ani s batožinami sme nemali problém. Pustili nás aj s dvoma prírucnými batožinami na osobu. Vlastne to tam ani veľmi nekontrolovali. Jediné čo nám až tak nevyhovovalo je veľmi skorý let. Trošku sme mali problém dostať sa na letisko. Pretože metro chodí až od 5:30 hod. Tak sme si museli vziať taxík. Ti je jediná vec ktorá nám nevyhovovala. Ale inak ďakujeme za super výlet. Evelyn, Natália a martina Bol v: Londýn Pridané: 14.05.2014
Všetky referencie

Menu

+ Všetky Zľavy
+ Recenzie
+ Ako To Funguje
+ Darčekové poukážky

Bezpečný nákup

saec.png  poistovna.png

visa.png     sacka.png

Kontakt

kamcezvikend.sk, s r.o.

Južná trieda 74 Košice 040 01

tel: +421 901 921 424

e-mail: info@KamCezVikend.sk