Darčekové poukazy pre Vašich najbližších od 95€!

Celková Zľava 5% z ceny poukazu
Vyberte si darčekový poukaz v hodnote 100 €, 200 €, 300 €, 400 €, 500 €, 600 € a ušetrite pri nákupe 5% z celkovej ceny poukazu. Takýmto spôsobom môžete ušetriť od 5€ do 30€. Viete, ktorý poukaz sa hodí Vášmu blízkemu?dp-100.png

 

Výhody darčekového poukazu:

  • Darčekový poukaz môžete použiť pri rôznych príležitostiach (Vianoce, narodeniny, svadba, úspešne vykonaná práca a podobne).
  • Je univerzálnym darčekom, ktorý poteší každého.
  • Môžete si stanoviť hodnotu, ktorú chcete darovať.
  • Darčekový poukaz platí na všetky produkty z našej ponuky.
  • Obdarovaný si môže sám vybrať pobyt, ktorý mu najviac vyhovuje.
  • Darčekový poukaz doručíme Vám alebo obdarovanému na jeho adresu.
  • Platnosť poukazu je až 6 mesiacov od dátumu jeho vystavenia.

dp-300.png

 

Ideálny Darček

Darujte exkluzívny zájazd ako darček k narodeninám. Darčekový poukaz sa hodí k výročiu svadby, k sviatku zamilovaných na sv.Valentína, promócii, novomanželom, rodine, najobľúbenejšiemu klientovi, či Vášmu zamestnancovi. Darčekový poukaz poteší každého, komu ho darujete. Darčekový poukaz je originálny darček, ktorý prekvapí a urobí radosť kedykoľvek. Stačí nám napísať e-mail na info@kamcezvikend.sk

 

dp-500.png

Darčekový poukaz

Vyberte si z našej ponuky zájazdov a darčekové poukazy Vám vyrobíme na mieru. Ak nechcete kupovať konkrétny zájazd, darujte darčekový poukaz v hodnote 100 €, 200 €, 300 €, 400 €, 500 €, 600 €, alebo nám napíšte čiastku, ktorou chcete obdarovanému prispieť. Napíšte nám v prípade záujmu e-mail na info@kamcezvikend.sk o aký typ poukazu máte záujem.

 

 

Prečo KamCezVikend.sk

point.png

Jednoduchosť

Proces objednávania je rýchlý, jednoduchý a bezpečný vďaka Secure webpay. Svoj pobyt si môžeš objednať už do dvoch klikov.Rezervácia je rýchla, jednoduchá a bezpečná

 

person.png

Zákaznícka podpora

Sme tu pre Vás každý pracovný deň od 9:00 do 18:00 a samozrejme v prípade potreby a prípadných komplikácií sme Vám k dispozicií aj mimo pracovného času.

 

buy.png

Sme partnerom SAEC

Od vzniku nášho portálu sme sa stali členom certifikovaných obchodov s označením "Bezpečný Nákup". Klikni a pozri si certifikát.

 

clock.png

Šetríme Váš čas

Na jednom mieste zobrazujeme kombináciu desiatok najvýhodnejších pravidelných letov spolu s kvalitným ubytovaním spomedzi tisíciek hotelov v najznámejších destináciách.

 

star.png

Kvalita Hotelov

Naše ponuky obsahujú vždy len overené hotely, ktoré na nezávislom portáli Tripadvisor.com majú výraznú prevahu pozitívnych hodnotení

 

hand.png

Kvalita služieb

od roku 2012 sme prepravili viac ako 1700 spokojných zákazníkov do ich vysnívaných miest a pomohli im na ich ceste v danej destinácií.

 

sacka2.png

Člen SACKA

Sme hrdým členom najväčšej a najznámejšej asociácie cestovných kancelárií a agentúr na Slovensku, ktorá pomáha uskutočnovať podujatia podporujúce rozvoj cestovného ruchu ako veľtrhy, konferencie či semináre.

Facebook

Menu

+ Všetky Zľavy
+ Recenzie
+ Ako To Funguje
+ Darčekové poukážky

Bezpečný nákup

saec.png  poistovna.png

visa.png     sacka.png

Kontakt

kamcezvikend.sk, s r.o.

Južná trieda 74 Košice 040 01

tel: +421 911 600 010

e-mail: info@KamCezVikend.sk