Čo sa deje pred, počas a po objednaní pobytu?

Pred samotným objednaním pobytu:
Predtým než si pobyt objednáte Vám nájdeme najvýhodnejšie spojenie nízkej ceny letenky a ubytovania v overenom hoteli v danej destinácií. Uverejníme výhodnú ponuku na portáli kamcezvikend.sk, kde si môžete nájsť Vami najpreferovanejší pobyt. Vyberiete si jeden z ponúknutých pobytov, kliknete na objednať a takto jednoducho a rýchlo  máte pobyt objednaný.

 

Počas objednávania a po ňom:
Našim klientom ponúkame viacero spôsobov úhrady pobytov: 

  • Platba internetovým prevodom (internet banking)
  • Platba platobnou kartou
  • Platba priamym vkladom

Po vyplnení všetkých potrebných fakturačných údajov, údajov o počte cestujúcich osôb a ich  menách v prípade platby prevodom bude na Vašu e-mailovú adresu doručená zálohová faktúra (pred-faktúra) so všetkými potrebnými informáciami a údajmi na realizáciu platby za pobyt. Ak ide o vnútrobankový prevod alebo priamy vklad na účet evidujeme prípadné pripísanie sumy za pobyt na účet ihneď. Ak ide o medzibankový prevod je potrebné, aby ste nám zaslali e-mailom potvrdenie o danej  transakcii, nakoľko by sa prípadné pripísanie na účet mohlo zdržať a ceny leteniek alebo ubytovania by sa mohli počas dní zmeniť. V prípade platby kartou ste presmerovaný na zabezpečenú platobnú bránu, kde Vami zakúpený pobyt uhradíte. Po pripísaní sumy pri akomkoľvek spôsobe platby na jeden z našich účtov obdržíte originálnu faktúru ako daňový doklad. Okrem faktúry obdržíte v priebehu dňa aj rezervácie zakúpených leteniek a ubytovania na Vami zadané mená cestujúcich.

 

Pred samotným zájazdom a po ňom:
Pri zasielaní e-mailu s rezerváciami leteniek a ubytovania Vás vyzveme na doplnenie ďalších potrebných údajov a zároveň aj ponúkneme doplnkové služby k pobytu, ako napríklad cestovné poistenie. Na základe údajov, ktoré od Vás obdržíme e-mailom vykonáme online check-in, v čase kedy to  povoľuje politika danej leteckej spoločnosti. Následne Vám 5-3 dni pred Vašim odletom zašleme na e-mailovú adresu samotné letenky,  voucher a prípadné PDF brožúrky o konkrétnej destinácií. So zaslanými letenkami v prílohe prejdete na letisku priamo na bezpečnostnú kontrolu, kde sa nimi preukážete spolu s ID (pas alebo OP). Ubytovacím voucherom sa preukážete na hotelovej recepcii.  Po skončení pobytu a check-oute z hotela môže daný hotel požadovať zaplatenie miestnej  turistickej dane. Túto skutočnosť ako CK nevieme nijako ovplyvniť (cenové relácie sa pohybujú od 0,50- 4,50€ osoba/ noc podľa kategórie hotela a destinácie). Po príchode domov Vám s odstupom času zašleme dotazník spokojnosti, kde nám môžete  povedať čo sa Vám páčilo a čo nie. Tým nám poskytnete vzácnu spätnú väzbu, ktorá nám pomáha vylepšiť a skvalitniť naše služby.

 

Čo obsahuje takýto pobyt a čo nie?

V každom z našich ponúkaných pobytov máte v cene, ktorá sa objavuje pri ponúkanej destinácii zahrnuté:

  • ubytovanie v overenom hoteli
  • stravu formou raňajok /polpenzie/ all inclusive
  • obojsmerné letenky na zvolenej trase
  • letiskové a palivové poplatky
  • príručnú batožinu
  • poistenie proti úpadku CK
  • informačné PDF brožúrky o danej destinácií

Naše pobyty sú organizované vo väčšine prípadov bez sprievodcu/delegáta v danej destinácií. Zabezpečenie sprievodcu alebo delegáta počas Vášho pobytu je možné v prípade záujmu a dohody s našimi zazmluvnenými partnermi.  V prípade akýchkoľvek problémov alebo otázok sme Vám vždy k dispozícií a ako naši klienti sa na nás môžete obrátiť kedykoľvek keď to budete potrebovať buď prostredníctvom e-mailu alebo priamo telefonicky. S našou CK sa nemusíte obávať žiadnych skrytých letiskových či palivových poplatkov, keďže tie sú už súčasťou každého ponúkaného leteckého pobytu. Extra si priplácate za všetky služby, ktoré si prajete navyše ako je napríklad individuálne komplexné cestovné poistenie pre jednotlivcov, doobjednanie ďalšej batožiny či konkrétneho sedadla v lietadle.

Prečo KamCezVikend.sk

point.png

Jednoduchosť

Proces objednávania je rýchlý, jednoduchý a bezpečný vďaka Secure webpay. Svoj pobyt si môžeš objednať už do dvoch klikov.Rezervácia je rýchla, jednoduchá a bezpečná

 

person.png

Zákaznícka podpora

Sme tu pre Vás každý pracovný deň od 9:00 do 18:00 a samozrejme v prípade potreby a prípadných komplikácií sme Vám k dispozicií aj mimo pracovného času.

 

buy.png

Sme partnerom SAEC

Od vzniku nášho portálu sme sa stali členom certifikovaných obchodov s označením "Bezpečný Nákup". Klikni a pozri si certifikát.

 

clock.png

Šetríme Váš čas

Na jednom mieste zobrazujeme kombináciu desiatok najvýhodnejších pravidelných letov spolu s kvalitným ubytovaním spomedzi tisíciek hotelov v najznámejších destináciách.

 

star.png

Kvalita Hotelov

Naše ponuky obsahujú vždy len overené hotely, ktoré na nezávislom portáli Tripadvisor.com majú výraznú prevahu pozitívnych hodnotení

 

hand.png

Kvalita služieb

od roku 2012 sme prepravili viac ako 1700 spokojných zákazníkov do ich vysnívaných miest a pomohli im na ich ceste v danej destinácií.

 

sacka2.png

Člen SACKA

Sme hrdým členom najväčšej a najznámejšej asociácie cestovných kancelárií a agentúr na Slovensku, ktorá pomáha uskutočnovať podujatia podporujúce rozvoj cestovného ruchu ako veľtrhy, konferencie či semináre.

Menu

+ Všetky Zľavy
+ Recenzie
+ Ako To Funguje
+ Darčekové poukážky

Bezpečný nákup

saec.png  poistovna.png

visa.png     sacka.png

Kontakt

kamcezvikend.sk, s r.o.

Južná trieda 74 Košice 040 01

tel: +421 911 600 010

e-mail: info@KamCezVikend.sk